Social Media

Media społecznościowe w obecnych czasach przenikają praktycznie każdą sferę naszego życia – na forum znajomych dzielimy się dosłownie wszystkim. Ponadto zrzeszają ogromną liczbę ludzi oraz zawierają wiele informacji na ich temat. W związku z tym są doskonałym źródłem pozyskiwania nowych klientów, planując swoją kampanię marketingową nie powinniśmy pomijać serwisów Social Media, a tym samym, zawężać grono potencjalnych odbiorców. Pracownicy firmy WypromujSiebie doskonale wiedzą, jak wielkim potencjałem charakteryzują się serwisy jak Facebook, Google+, czy aplikacje społecznościowe – Snapchat oraz Instagram, dlatego możesz być pewien, że poprowadzona przez nich kampania będzie owocna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Co możemy dla Ciebie zrobić w ramach social media

Utworzymy i poprowadzimy
Twój profil

Założymy dla Ciebie i poprowadzimy profil w dowolnych popularnych serwisach oraz aplikacjach społecznościowych. Cena prowadzenia profilu może być zależna od danego serwisu.

Będziemy informować Cię
na bieżąco

Wybierając naszą firmę postawisz na wygodę - damy Ci znać o wszelkich wiadomościach, powiadomieniach, czy aktualizacjach. Dzięki temu zwiększysz wydajność i zyskasz czas na inne ważne sprawy

Odziejemy
Twój profil

Graficy WypromujSiebie przygotują dla Twojego profilu unikalny i niepowtarzalny szablon, banery oraz inne elementy layoutu, abyś mógł wyróżnić się spośród innych firm promujących się w social media

Dostarczymy
materiały graficzne i treści

Nasz zespół przygotuje dla Ciebie estetyczne grafiki oraz zdjęcia.
Napiszemy też interesujące posty, które przykują uwagę osób obserwujących Twój profil

Przygotujemy płatne kampanie marketingowe

Jeżeli zdecydujesz się na agresywną kampanię marketingową w mediach społecznościowych - zaplanujemy, skonfigurujemy i przeprowadzimy płatną reklamę

DlaczegoSocial Media?


Twoi klienci są w Social Media

Bez znaczenia, czym zajmuje się Twoja firma – Twoi klienci używają mediów społecznościowych każdego dnia. Ważnym jest, abyś był blisko nich i miał pewność, że wybiorą właśnie Ciebie w pierwszej kolejności.

 

Klienci wyrażają opinie na temat Twojej firmy

Musisz na bieżąco słuchać, co mówią Twoi klienci w social media i odpowiadać na ich problemy. Odpowiednio poprowadzona interakcja z klientami poprzez social media zaowocuje ich zadowoleniem oraz zwiększeniem zaufania do Ciebie i Twojej firmy.

 

Zasługujesz na odpowiednie prowadzenie social media

Wiemy, jak ważny dla każdego przedsiębiorcy jest czas. Dlatego w WypromujSiebie czeka na Ciebie sztab ludzi, którzy pomogą Ci w zarządzaniu i kontaktach z klientami poprzez media społecznościowe.