Agencja Wypromuj Siebie

Pozycjonowanie stron Dlaczego powinieneś wybrać naszą agencję?

 

Zależy Ci na właściwej reklamie Twojej firmy w Internecie? My pomożemy Ci to osiągnąć. Jesteśmy profesjonalną agencją marketingową, specjalizującą się w tworzeniu i pozycjonowaniu stron, social media, jak również w opracowywaniu kampanii Adwords oraz we wszelkich odmianach marketingu. Podejmując z nami współpracę, możesz być pewien, że nie będziesz żałować. Dzięki nam, Twoja firma stanie się dużo bardziej rozpoznawalna. Sprawimy, że Twoja strona będzie znajdować się na najwyższych pozycjach w Internecie. Te działania wpłyną na znaczne zwiększenie dochodów Twojej firmy. Przy budowie stron, wykorzystujemy tylko i wyłącznie White Hat SEO, które jest w 100% zgodne z założeniami Google. Spośród większości firm, wyróżniamy się tym, że nie obciążamy naszych klientów długo trwającymi umowami.Co możemy Ci zaproponować?

 

Z pewnością miałeś już okazję przeglądać oferty innych firm. Dlaczego więc, powinieneś skorzystać z naszych usług? Otóż przed przystąpieniem do konkretnych działań, mających na celu, zapewnienie stronie miejsca, na najwyższej pozycji w Internecie, w pierwszej kolejności prowadzimy jej wnikliwą analizę, czyli skupiamy się na kilku aspektach, jakimi są: potencjalne możliwości strony, rodzaj firmy, jak również konkurencyjność na rynku internetowym. Do tworzenia stron, nie używamy bezpłatnych katalogów, gdyż sprawą priorytetową jest dla nas: wartość oraz bezpieczeństwo. Stawiamy na inne, bardziej opłacalne oraz sprawdzone sposoby. Prowadzimy także współpracę z najlepszymi blogerami. Natomiast, jeśli chodzi o uregulowanie kosztów za świadczone przez nas usługi, to zawsze uczciwie przedstawiamy naszemu klientowi, szczegółowy kosztorys.Czego nie usłyszysz od wielu firm?

 

Wbrew pozorom, sztuka pozycjonowania, do łatwych nie należy. Wymaga ona pewnych umiejętności ze strony informatyka, gdyż popełnienie nawet najmniejszego błędu, może nieść za sobą całkiem spore konsekwencje. Prowadzą one do spadku strony z wyższej pozycji na niższą oraz mniejszego ruchu. Wówczas sprawa wygląda w ten oto sposób: Ty płacisz za optymalizację strony, która nie przynosi spodziewanych zysków. Natomiast nasza agencja marketingowa, oferuje profesjonalne wypozycjonowanie. Starannie dobieramy kluczowe frazy. W zależności od tego, jaka to jest branża, opracowywujemy takie słowa kluczowe, które dotrą do potencjalnych klientów naszego zleceniodawcy. Cennik świadczonych przez nas usług, zawsze odpowiada ich jakości. Jest ona wysoka, co wielokrotnie potwierdzali nasi stali klienci.POZNAJ NASZE USŁUGI

Agncja marketingowa WypromujSiebie oferuje kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Korzystamy z wszystkich możliwych źródeł aby Twoja firma uzyskała szybki rozwój oraz pozyskać jak największą ilość klientów.

☎ 602 191 144


Pozycjonowanie

Zwiększ widoczność strony w wyszukiwarce Google.

Czytaj więcej

Promocja sklepów

Rozwiń z nami swój sklep - oferujemy kompleksową obsługę.

Czytaj więcej


Audyty SEO

Zoptymalizuj stronę internetową pod kątem pozycjonowania.

Czytaj więcej

RWD

Dostosuj z nami swoją stronę do urządzeń mobilnych.

Czytaj więcej


Email Marketing

Poinformuj firmy o swoich usługach z wykorzystaniem mailingu.

Czytaj więcej

Social Media

Zacznij aktywnie działać w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej


Content Marketing

Wykorzystaj treści, aby pozyskać klientów i ruch na stronie.

Czytaj więcej

Remarketing

Nie daj zapomnieć potencjalnym klientom o swojej firmie.

Czytaj więcej


Kampanie Adwords

Zbuduj z nami płatną reklamę w Google, która zapewni Ci zyski.

Adwords

Marketing szeptany

Daj o sobie znać na branżowych forach dyskusyjnych.

Czytaj więcej


SEO Lokalne

Zdominuj swój rynek lokalny i zbuduj świadomość marki.

Czytaj więcej

Copywriting

Konstruktywne i atrakcyjne teksty na zamówienie.

Czytaj więcej

99%
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
5
LAT NA RYNKU
296
AUDYTÓW SEO
22
KUBKÓW KAWY DZIENNIE

Nasze Działania

Plan

W pierwszej kolejności jest dobranie odpowiedniego planu marketingowego.

1

Zbiór informacji

Drugi krok dotyczy zebrania wszystkich potrzebnych materiałów do wykonania założonej strategi marketingowej.

2

Monitorowanie

Zebranie szczegółowych zestawie oraz wszystkich dokumentów z wykonanej kampanii.

4

Optymalizacja

Po wnikliwej analizie zebranych informacji, usprawniamy naszą koncepcję tak aby osiągnąć zamierzony cel.

6
CONTENT MARKETING

Nazywany inaczej marketingiem treści. Jest to tworzenie pełnowartościowych treści, które będą spełniać oczekiwania odbiorców. Nasza agencja marketingowa tworzy, publikuje, a następnie pozycjonuje poradniki branżowe czy artykuły publicystyczne. Możemy dla Ciebie zarządzać blogiem jak również, poprzez media społecznościowe, zareklamować publikacje w Internecie. Specjalnie dobrane przez nas frazy, zapewnią Ci wysoką pozycję, a artykuły, wpłyną na wzrost potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie stron Kraków

To bazowa usługa, w naszej agencji która funkcjonuje od  prawie 15 lat. Pozycjonowanie, ma na celu zapewnienie stronie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce. Odbywa się to za pomocą umieszczenia kluczowych fraz na stronie. Są one ściśle związane z określoną firmą oraz usługami, jakie ona wykonuje. Dzięki zastosowaniu odpowiednich słów kluczowych, Twoja strona internetowa, zdobywa przewagę nad innymi, konkurencyjnymi firmami, dzięki czemu, zdobywasz coraz to nowych klientów, a co za tym idzie – znaczne zyski.Tworzenie stron

Po naleganiu wielu klientów otworzyliśmy kolejny dział zajmujący się tworzeniem witryn internetowych. Tworzymy każdego rodzaju projekty od prostej strony wizytówki po rozbudowane sklepy internetowe. Priorytetem przy budowaniu strony jest dla nas zarówno czystość kodu jak i estetyczny nowoczesny design witryny.

Tworzenie stronDlaczego agencja Wypromuj Siebie?

Kompleksowa obsługa marketingowa

Indywidualne podejście do klienta

Jasny plan rozliczeń

Dobieramy skuteczne kampanie, które przynoszą konwersję

Wiele lat doświadczenia

Setki wykonanych projektów

Realizacja potrzebnych materiałów graficznych

Jasne warunki umowy

Umowa na czas niekreślony za 30 dniowym wypowiedzeniem

Miła obsługa

Naturalne pozycjonowanie

Modernizacje stron lub tworzenie nowych

Darmowa kawa na spotkaniu